четвер, 3 жовтня 2019 р.


         
   День відкритих 

           дверей

    «Цей дивосвіт –  

                
     БІБЛІОТЕКА»
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.
…Буймерська бібліотека. Фанфари оголосили про початок свята. Цей день зібрав воєдино три свята. Ведучі бібліотекар Ірина Шапувал та художній керівник Наталя Мірошніченко зібрали глядачів дійства у бібліотеці на віночок різних тематик. Спочатку вітали свою бібліотеку і бібліотекаря. Бо стоїть бібліотека на землі, вища і святіша від усіх богинь. І це не просто храм науки і душі – це наша історія. На свято завітали «Заморські гості» Сергій Бєлов та перекладач Ольга Галенко. Оформлена виставка-вітання «Бібліотеці з любов’ю».
На святі чекало багато сюрпризів. Один із них – вічно сварливі баби Параска і Палажка, які вже за лаштунками почали сварку, то ж прийшлось їх вислухати та втихомирити. Ролі виконали Ольга Галенко та Ірина Дорош.
Потім перейшли до свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Ведучі розповіли історію виникнення свята та народні звичаї та традиції цього дня. Музичним дарунком стали пісні «Галина» та «Для тебе кохана» у виконанні С. Бєлова.
І далі всю увагу присвятили людям мудрого віку, бо 1 жовтня їхнє свято. Ведучі подовжили вечір відпочинку «Старість мене вдома не застане», читали вірші та цікаві афоризми про життєві шляхи, про щастя, про долю. О. Галенко та С. Бєлов показали сценку «Анонімка». Під завершення урочистостей у бібліотеку завітала бабуся (Ірина Каруна) з корзиною квітів, бо переплутала дорогу і подумала, що це базар. Та її запросили на свято і вона подарувала бібліотекарю чарівну квітку-семицвітку, і вони разом загадали сім важливих бажань для всіх жителів України. До уваги присутніх - книжкова виставка-елегія «Вік життю не завада». Голова сільської ради Микола Комишанський привітав і бібліотекаря, і всіх присутніх із святами.
Того дня зібрання ще довго не стихало і продовжилось за святковим застіллям із красивими фольклорними українськими піснями, у виконанні фольклорного колективу «Берегиня».

                                                          Немає коментарів:

Дописати коментар