середа, 11 травня 2016 р.                        «Перемога в серцях поколінь»
Ми вклоняємось бійцям  низенько 
За врятований оцей світ!
За тюльпани, за білий біленький
Яблуневий весняний цвіт
.
Ми вклоняємось Вам
, ветерани, 
За щасливу долю свою 
Бо у ній ваші болі і рани 
І прострелені рани в бою.
Ми вклоняємось Вам
, сивим-сивим,
За сонячну неба блакить
!
           Скільки б років і десятиліть не минуло, люди Землі знову й знову будуть повертатися до Великої Перемоги, яка ознаменувала торжество життя над смертю, розуму над божевіллям.

9 травня жителі села на мітингу біля обеліску вшановували 71 річницю Великої Перемоги. Цього дня квітами та хвилиною мовчання ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав життя, щоб ми жили щасливо.
Розпочато заходи урочистою ходою до двох пам’ятників полеглим у боях солдатам. Отець Георгій Буймерської церкви освятив братські могили та благословив присутніх на мирне життя.
Ведучі сільський бібліотекар Ірина Шапувал та жителька села Альона Яременко згадували всіх полеглих і живих, хто кожну літеру у слові «Перемога» освячував і ранами, і втратами, й життям своїм чи побратимів. Слово для виступу надано учням школи та голові Буймерської сільської ради Миколі Комишанському.
В сільській бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Війна у пам’яті, біль у серці», де кожен користувач бібліотеки міг ознайомитись із воєнною літературою.


Немає коментарів:

Дописати коментар